Modré nebe nad Chebem zaplnilo letiště i nebe 🛩🛫👮🧑‍🚒

Written by on 25 června, 2026

Akce během které se na letiště v Chebu vrátil život doslova naplno. Primárně šlo o prezentaci Vzdušných sil Armády ČR, ale součástí byla prezentace dalších složek armády. K vidění byla výzbroj pozemní jednotek a zastoupeny byly i vojenské školy.
Ukázky se odehrály na zemi i ve vzduchu, a o zájem nebyla nouze ani v případě dalších – tedy složek IZS – Policie ČR, Hasičských sborů, Zdravotnické služby, Celní správy, Vězeňské služby i Městské policie.
Jaký význam má akce pro samotné město Cheb, sdělil starosta města Jan Vrba.


[There are no radio stations in the database]